Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/khodro/domains/khodromelli.ir/public_html/plugins/system/secureauth/secureauth.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/khodro/domains/khodromelli.ir/public_html/plugins/system/secureauth/secureauth.php on line 33 برگزاری دوره های آموزش فنی خودرو درنمایشگاه شیراز - پرتال خانواده خودرویی کشور

برگزاری دوره های آموزش فنی خودرو درنمایشگاه شیراز

شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در نمایشگاه شیراز دوره های آموزش فنی برای دارندگان محصولات ایران خودرو برگزار می کند.

دکتر محمد شفیعیان رییس اداره آموزش فنی ایساکو گفت: شش دوره آموزش فنی در روزهای دوم تا چهارم نمایشگاه از ساعت های 18 و 30 تا 19 و 30 دقیقه و 20 تا 21 در سالن حافظ نمایشگاه شیراز برگزار می شود. این دوره ها برای آموزش دارندگان و مشتریان در مورد ویژگی های فنی، نگهداری و استفاده از رانا، تندر، سوزوکی و 207 برگزار می شود و کاتالوگ های آموزشی برای همه محصولات در اختیار آنان قرار می گیرد.

وی افزود: در این کلاس ها به سوالات مختلف فنی پاسخ داده شده و سرویس های دوره ای مورد نیاز مشتریان نیز تشریح می شود.

شفیعیان یادآور شد: آموزش های مربوط به تعمیرات سنگین در مرکز آموزش فنی ایساکو در تهران و مراکز نمایندگی ها در سراسر کشور ارایه می شود.

وی میزان آموزش شبکه خدمات پس از فروش ایران خودرو را سالانه 400 هزار نفرساعت برای تعمیرکاران شبکه خدمات پس از فروش ذکر کرد و گفت: دوره های آموزشی در سه سطح پایه، میانی و پیشرفته ارایه و در پایان هر دوره به آموزش دیدگان مدرک داده می شود که به معنی جواز انجام فعالیت های تعمیراتی است.

رییس مرکز آموزش فنی ایساکو افزود: تمامی تعمیرکاران شبکه دوره های لازم را دیده اند و افراد جدید نیز آموزش داده می شوند. با عرضه هر خودروی جدید از سوی ایران خودرو دوره آموزشی خاص آن خودرو نیز به شبکه خدمات پس از فروش داده می شود.

شفیعیان افزود: علاوه بر دانشگاه خواجه نصیر که برای کارگاه های خودرو از این مرکز آموزش می گیرد، سایر شرکت های خودروسازی از جمله ام وی ام و ام جی نیز از آموزش های مرکز آموزش فنی ایساکو بهره می برند. این آموزش ها برای شهرداری ها، راهنمایی رانندگی و نیروی انتظامی نیز برای استفاده از خودروهایی که از ایران خودرو می گیرند، انجام می شود.

وی مرکز آموزش فنی ایساکو را بزرگ ترین مرکز آموزش فنی تخصصی خودرو در کشور ذکر کرد که از آبان ماه 92 شروع به کار کرده و گفت: در هر مکانی که ایساکو حضور داشته باشد، دوره های آموزشی خودرو نیز برگزار می شود.