Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/khodro/domains/khodromelli.ir/public_html/plugins/system/secureauth/secureauth.php on line 32 Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/khodro/domains/khodromelli.ir/public_html/plugins/system/secureauth/secureauth.php on line 33 سورن - پرتال خانواده خودرویی کشور

  • 1
  • 2
  • 3

اخبار ایران خودرو

سورن

سورن ELX    ايمن ، زيبا و مدرن
پس از عرضه محصول سمندLX به عنوان برند ملي شرکت ايران خودرو در بازارهاي داخلي و خارجي ارائه مدل هاي مدرن و جديد اين محصول جهت تداوم حضور در بازار و گسترش برند ضرورت يافت. سورنELX را به جرات مي توان نسل جديد و پيشرفته خودروي ملي ناميد . عرضه اين خودرو نشانگر تعهد شركت ايران خودرو به مقوله ي ايمني محصولات و احترام به مشتري براي داشتن محصولي مدرن و ايمن مي باشد.
برخورداري از طراحي جديد و زيبا در نماي بيروني و همچنين داشبورد و رودري هاي جديد به همراه مجهز شدن اين خودرو به سيستم عيب يابي هوشمند ( مولتي پلکس ) باعث گرديده تا سورنELX از ابتداي عرضه راه خود را به سمت بازارهاي جهاني باز نمايد. کليد ورود به بازارهاي صادراتي موفقيت در تست هاي ايمني مي باشد اين خودرو توانسته با موفقيت تست هاي مختلف ايمني را پشت سر گذارد و تاييديه هاي مورد نياز را از موسسه IDIADA اسپانيا که يکي از معتبرترين مراکز تست خودرو در سطح جهان مي باشد اخذ نمايد.
سورنELX حاصل سال ها تجربه مهندسان ايراني در توليد خودروي ملي است که با مجهز شدن به آخرين تکنولوژي هاي روز دنيا هم اينک در معرض انتخاب مشتريان ايراني قرار داده شده است.
امروزه، حفظ محيط زيست در صنعت خودرو از جايگاه مهمي برخوردار است، به همين منظور خودروهاي شركت از جمله سورنELX، به تجهيزات استاندارد آلايندگي يورو 4 مجهز شده­اند.
خودروهاي شركت از جمله سمندLX، به تجهيزات استاندارد آلايندگي يورو 4 مجهز شده­اند.
از مزاياي ديگر سورنELX، برخورداري از كارت طلايي خدمات پس از فروش است كه دارنده اين خودرو ضمن بهره­مندي از خدمات مختلف در سراسر كشور به صورت رايگان و سريع، از خدمات بيمه بدنه نيز بهره­مند خواهد بود.
 
 تجهيزات رفاهي، ايمني و ويژگي­هاي خودرو :
سيستم ضد سرقت (Immobilizer)
ستون فرمان تلسکوپي (جمع شونده در هنگام تصادفات)
سامانه هوشمند مرکزي جهت عيب يابي ( مالتي پلکس)
سيستم تهويه مطبوع اتوماتيک
ترمزهاي ديسکي جلو وعقب
زه ، سپرها و دستگيره هاي همرنگ بدنه
سنسور دنده عقب

محتوای بیشتر در این بخش: « سمند SE دنا »